Νέα

Για πρώτη φορά: μπουρδέλο ή με την κοπέλα σου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Ότι σου βγει και ότι σου κάτσει. Ηρεμία και χαλαρότητα χρειάζεται τίποτα άλλο.
Τι να πούμε και εμείς που όταν γινόσουν 15 άντε 16 σε έπαιρναν η ποιο μεγάλοι της γειτονιάς και σε πήγαιναν σε συγκεκριμένη που...να να γαμήσεις.
ʼAσε που μόλις τέλειωνες και ευγενές φώναζαν όλοι ʼAξιος-ʼAξιος. Χαχαχαχαχαχ.
ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ..!!
Που λένε και τα φυλλαράκια από τον Βορά.
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ρε παίδες ο Todok έδωσε δύο links παραπάνω. Τα διαβάζω εδώ και 10 λεπτά και μιλάμε έχω ψιλοχάσει την μπάλα. Μήπως να κάναμε ένα διαδικτυακό ντου με δημοσιεύσεις και σε άλλα fora όπως κάνουν εδώ καμιά φορά "συναγωνίστριες" του στυλ Rouli, Mirella κλπ. Μήπως θα ρημάξουμε στο γέλιο ; Π.χ. :
- (Άποψη μέλους forum Cosmopolitan) : Κορίτσια εγώ του έχω κάνει στοματικό, αλλά εκεί κάτω είναι τριχωτός και δεν μου άρεσε καθόλου. Δεν τον έχω αφήσει να μπει μέσα γιατί πονάω.
- (Άποψη μέλους bourdela.com) : Μωρό μου κάνεις βλακείες. Άφησέ τον να σου κάνει ένα full cim και να δεις που θα σου αρέσει. Ξέρω και ένα τρόπο να ξεπεράσεις τους πόνους. Να ρε αγάπη μήπως μπορείς να το κάναμε όλοι μαζί με μία κοπελίτσα από την Τσεχία ; Είναι παλιά μου φίλη, της αρέσεις πολύ και θα δεις πόσο εύκολα θα τοι ξεπεράσεις ........
- Cosmopolitan : Κορίτσια νομίζω ότι αυτό το μέλος μου ζητάει να κάνω τρίο. Τι να κάνω ;
- Bourdela.com : Α, τον παλιάνθρωπο. Μην κάνεις κορίτσι μου τρίο. Πες του να φέρει κι άλλη μία κοπέλα να ασχολείται μόνο μαζί σου. Τετράδα είναι πάντα καλύτερα.
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
προφανως σε studio πρωτα...
μαλλον αυτο επιτασσει ο δικος μου χαρακτηρας... ,μπορει και των περισσοτερων  και να το παιζουν ανετοι...
δεν  μπορω να φανταστω να πας να κανεις κατι με την κοπελα σου  και να μην ξερεις...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Ρε παίδες ο Todok έδωσε δύο links παραπάνω. Τα διαβάζω εδώ και 10 λεπτά και μιλάμε έχω ψιλοχάσει την μπάλα. Μήπως να κάναμε ένα διαδικτυακό ντου με δημοσιεύσεις και σε άλλα fora όπως κάνουν εδώ καμιά φορά "συναγωνίστριες" του στυλ Rouli, Mirella κλπ. θα ρημάξουμε στο γέλιο...

Φίλε Κακέ Λύκε δες το σχετικό Θέμα που είχα ανοίξει στο ΠΑΛΙΟ forum...
ΤΡΕΛΛΑ ΓΕΛΙΑΑΑ  :)))
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...εμενα παντως η γνωμη μου ειναι με την κοπελα σου...αλλη φαση,δεν συγκρινεται ουτε με το καλυτερο πουτανακι.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Φιλαράκια,

δεν είναι να μπερδεύουμε τις βούρτσες με τις πούτσες.

Καλή η κοπέλα, καλό και το "σπίτι". Είναι συμπληρωματικό και όχι υποκατάστατο. Διαφορετικά πράγματα.

Και το μόνο σίγουρο είναι πως αν οι κοπέλες και οι γυναίκες (για τους παντρεμένους) μας έδιναν όλα όσα θέλουμε, το 90% των σπιτιών θα είχαν κλείσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom