Νέα

Δυσλειτουργία σε παρτούζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Snowman81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Δε βρομάει κανένας,δε με ξενερώνει κάτι,αν και η εμφάνιση της κοπέλας δεν είναι πάντα σούπερ.. Βέβαια αυτές που δεν είναι σούπερ ,είναι πολύ πιο δωτικες..Κάθε φάση είναι διαφορετική..
Και γω μόνο που τα θυμάμαι μετά καυλώνω,αλλά δεν είναι το ίδιο,πίστεψέ με..
Έχει τύχει να πάω σε σπίτι ζευγαριού στη μέση του πουθενά,σε φάση που να σκέφτομαι ότι θα μου πουλήσουν τα νεφρά,είχα ενημερώσει κολλητό να έχει το νου του..
Τελικά τα παιδιά είχαν σούπερ κουλ,μια χαρά,αλλά εγώ ιδίως την πρώτη φορά που πήγα μόνο που δεν άνοιξα ποπ κορν να βλέπω..Φιλική συμμετοχή..
Έχει τύχει με τον προαναφερθέντα κολλητό σπίτι του,καλύτερα αλλά όχι καλά..
Τέλος πάντων, υπάρχει ένα ενδόμυχο άγχος,και φαντάζομαι μετά από αυτά, δημιουργείται και ένα άγχος απόδοσης πλέον..
Είμαι πολύ μακριά από τα στάνταρ μου,δεν είναι τέρμα κάγκελο,δεν ελέγχω τη διάρκεια,γενικά έξω από τα νερά μου..
Ίσως αν βρεθώ μερικές φορές με κάποια άτομα να γίνει καλυτερα,αλλά έως τώρα δεν έχει συμβεί πάνω από δύο φορές να βρεθώ με την ίδια παρέα..
Αρχίζω και καταλήγω στη δοκιμή kamagra..
Το σκέφτομαι σοβαρά μηπως ξεκολλήσει η φάση και μετά ρολλαρει..
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
324
Like
393
Πόντοι
21
απλά προσπάθησε να εξηγήσεις με λόγια τι είναι αυτό το ενδόμυχο άγχος που λες, τι σκέφτεσαι εκείνη τη στιγμή;
επίσης.... αυτά όταν ξεκινήσει η φάση και απλά τους βλέπεις;
αν αρχίσεις να αγγίζεις/γλείφεις ή σε αγγίξουν/γλείψουν; δεν αλλάζει κάτι;

υγ. θα μπορούσα να σε βοηθήσω καλύτερα αν ανεβάσεις και φώτο με το σώμα σου :grin::2funny::kiss-mark:
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Έχω το άγχος σα να πάω να κάνω σεξ πρώτη φορά..Το σώμα μου που κολλάει..?Δεν ξέρω πως πράττουν οι άλλοι,αλλα στις φάσεις που έχω τύχει,δεν οδηγώ εγώ την καταστάσει,αλλά τρέχω να ακολουθήσω..
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
324
Like
393
Πόντοι
21
Τεσπα τι να πω κι εγώ. Εύχομαι να σου περάσει και να κάνεις μόνο παρτούζες από εδώ και πέρα... :grin: (και να μη ξεχάσεις τους φίλους σου από το bou :P)

υγ. σου άρεσε ο χιονάνθρωπος του Jo Nesbo και έβαλες αυτό το nickname;
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Τεσπα τι να πω κι εγώ. Εύχομαι να σου περάσει και να κάνεις μόνο παρτούζες από εδώ και πέρα... :grin: (και να μη ξεχάσεις τους φίλους σου από το bou :P)

υγ. σου άρεσε ο χιονάνθρωπος του Jo Nesbo και έβαλες αυτό το nickname;
Κοντά είσαι...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.295
Πόντοι
3.786
συγγνώμη ρε παίκτη μήπως εγώ δεν κατάλαβα καλά.

Για να παίζεις μπάλα με τέτοια σκηνικά, σημαίνει ότι το επιδίωξες. Έκανες προφίλ σε σάιτ γνωριμιών ή συχνάζεις σε σουιγκεράδικα ή κάτι τέτοιο. Άρα πώς είναι δυνατόν μετά να νιώθεις ενοχές για την κοπέλα σου;

Επίσης πόσες φορές έκανες σεξ εκτός σχέσης; Κάθε φορά είχες πρόβλημα;
 
OP
OP
Snowman81

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
συγγνώμη ρε παίκτη μήπως εγώ δεν κατάλαβα καλά.

Για να παίζεις μπάλα με τέτοια σκηνικά, σημαίνει ότι το επιδίωξες. Έκανες προφίλ σε σάιτ γνωριμιών ή συχνάζεις σε σουιγκεράδικα ή κάτι τέτοιο. Άρα πώς είναι δυνατόν μετά να νιώθεις ενοχές για την κοπέλα σου;

Επίσης πόσες φορές έκανες σεξ εκτός σχέσης; Κάθε φορά είχες πρόβλημα;
Είμαι επαρχεία,όποτε σουιγκεραδικα μαγαζιά δεν παίζουν...Παίζει όμως κόσμος με αυτό το lifestyle, αρκετός..
Στο πρώτο ερώτημα σου,σου απαντάω ναι,έχω προφίλ στο sdc κτλ..Το έχω επιδιώξει αρκετά,μετα από ένα σημείο όμως η μία φάση φέρνει την άλλη...Οσοι έχουν κάτι παρόμοιο καταλαβαίνουν...
Τώρα στο δεύτερο ερώτημα,δεν έχω απάντηση να σου δώσω...Τις περισσότερες φορές δεν έχει πάει καλά, ή οσο καλά περίμενα η ήθελα....Αλλά έχει τύχει και γυναίκα να τη φιλάω απλά και να γίνομαι τουρμο.. Συνήθως αυτό συμβαίνει αν την έχω κερδίσει και δεν την βλέπω πρώτη φορά και σε 5 πρέπει να πηδιομαστε..
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
11.295
Πόντοι
3.786
Αφού το επιδιώκεις ,τα έχεις βρει με το θέμα ενοχών προς την κοπέλα σου. Δε σε κρίνω, είναι επιλογή σου και τη σέβομαι.

Τελικά παικταρά νομίζω ότι ψάχνεσαι να βρεις αν σου ταιριάζει αυτός ο τρόπος ζωής ή όχι. Δηλαδή επειδή από ότι φαίνεται έχεις ζήτηση ,ψάχνεσαι να δεις αν σου ταιριάζει να γαμάς γυναίκες που δε θα τις ξαναδείς ή σου αρέσει περισσότερο να έχεις σταθερή σχέση που τα έχετε βρει.

Κάτσε λίγο μόνος σου με τον εαυτό σου, σκέψου τι είναι καλύτερο για σένα ,γάμα την τη γνώμη των άλλων και το σώμα σου θα ακολουθήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom