Νέα

Αθηναίοι οπαδοί ΠΑΟΚ-ΑΡΗ-ΗΡΑΚΛΗ και Θεσ/νικείς οπαδοί ΠΑΟ-ΟΣΦΠ-ΑΕΚ. Τι νομίζετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mixanodigos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

toniscorp

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι όντως, πολύ καιρό...
Από την απέναντι μεριά της πλατείας είναι το σπίτι μου  ;) ;)
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Ναι όντως, πολύ καιρό...
Από την απέναντι μεριά της πλατείας είναι το σπίτι μου  ;) ;)

άρα αφού ισχυρίζεσαι ότι μένεις απέναντι ή ψεύτης είσαι και δε μένεις απέναντι ή για να πας σπίτι κάνεις κύκλους και πας από τα στενά.
πιθανά και τα 2 σενάρια αν και σε κόβω για παραμυθατζή ;)
 

toniscorp

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
To πιο πιθανό από την άλλη είναι να βγάλατε την φωτογραφία κάποια μέρα που είχαν συλλαλητήριο ανάρχες - αντιεξουσιαστές κτλ. και όχι απλή μάζωξη οπαδών στον σύνδεσμο.

Υ.Γ όταν έχεις σκύλο πας αναγκαστικά δια μέσου της πλατείας και όχι γύρω γύρω, για να τον κάνεις βόλτα, άρα πίστεψε με περνάω από το συγκεκριμένο περίπτερο σας 2 με 3 φορές ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ για να μην πω παραπάνω και μέσα στους χαρακτηρισμούς σου προσθέσεις και το "υπερβολικός".  :) :)

Ευχαριστώ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μονος σου αυτοαναιρεισαι.

ο θειος σου τι ηταν????

δεν ηταν περιγυρος σου????

απλα αμελησε ο πατερας σου να σε βαλει στην θεση σου και μετα ηταν αργα.

ετσι για εξυπναδα μια ανιψια μου πεταξε δεν θα ειμαι παοκ...

ενταξει και εγω δεν θα σου παιρνω παιχνιδια ουτε θα σε πηγαινω βολτες με το ιδιο δικαιωμα που εσυ δεν εισαι παοκ της ειπα.

το εκοψε το χαβαλε μονη της και δηλωσε παοκ στο δευτερολεπτο
Πολύ καλή η λογική σου. Μπράβο σου. Και είσαι και δάσκαλος (αν θυμάμαι καλά). Αφού δε της είπες ότι δε θα είναι και ανηψιά σου πάλι καλά να λέμε
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
To πιο πιθανό από την άλλη είναι να βγάλατε την φωτογραφία κάποια μέρα που είχαν συλλαλητήριο ανάρχες - αντιεξουσιαστές κτλ. και όχι απλή μάζωξη οπαδών στον σύνδεσμο.

Υ.Γ όταν έχεις σκύλο πας αναγκαστικά δια μέσου της πλατείας και όχι γύρω γύρω, για να τον κάνεις βόλτα, άρα πίστεψε με περνάω από το συγκεκριμένο περίπτερο σας 2 με 3 φορές ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ για να μην πω παραπάνω και μέσα στους χαρακτηρισμούς σου προσθέσεις και το "υπερβολικός".  :) :)

Ευχαριστώ.

Τρελέ μου τώρα κατάλαβα πόσο ανύπαρκτος είσαι.Θες να το παίξεις έξυπνος και δε μπορείς.
Τράβα δες στο youtube επεισόδια ΗΡΑΚΛΗΣ-παοκ 2016.Η φώτο είναι τραβηγμένη μετά από το ανεπιτυχές "πέσιμο" και τρέξιμο των παοκτσήδων.
Μπες στη σελίδα της αυτόνομης ανέτρεξε στις 17 Οκτωβρίου 2016 όπου είναι ανερτημένη αυτή η φώτο με το εξής μήνυμα " ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΘΥΡΑ 10 ανοικτά κάθε Δευτέρα με Παρασκευή 19:00 - 23:00 "
Άιντε τράβα για ύπνο τώρα ότι και να πεις δε πείθεις.
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
To πιο πιθανό από την άλλη είναι να βγάλατε την φωτογραφία κάποια μέρα που είχαν συλλαλητήριο ανάρχες - αντιεξουσιαστές κτλ. και όχι απλή μάζωξη οπαδών στον σύνδεσμο.

Υ.Γ όταν έχεις σκύλο πας αναγκαστικά δια μέσου της πλατείας και όχι γύρω γύρω, για να τον κάνεις βόλτα, άρα πίστεψε με περνάω από το συγκεκριμένο περίπτερο σας 2 με 3 φορές ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ για να μην πω παραπάνω και μέσα στους χαρακτηρισμούς σου προσθέσεις και το "υπερβολικός".  :) :)

Ευχαριστώ.

επίσης μη γράφεις σε β΄πληθυντικό εγώ δε ήμουν εκεί.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.131
Κριτικές
1
Like
3.266
Πόντοι
456
γεννημα θρεμα αθηνα εγινα ΠΑΟΚ απο το πρωταθλημα του 85
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.131
Κριτικές
1
Like
3.266
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom