Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
560
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
26
Καλησπέρα,ξερει κανεις αν η Ζενια στο Κασσανδρας 4β ειναι οντως εκει; γιατι εχει φορες που τη δειχνει και ειναι κλειστα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.820
Κριτικές
164
Like
82.201
Πόντοι
46.223

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.206
Κριτικές
94
Like
46.513
Πόντοι
17.311
Παλιοτερα ειχε το ονομα ζιζελ( εκτος κι αν κανω λαθος)
δεν κανεις, εχει περασει και απο καποια κεντρικα σπιτακια... παλια καραβανα.
αχαρνων π.χ.
ηθελε εξτραδακια, αλλα αμα σε γουσταρε καπως... κατι κερδιζες στο τσαμπε.
απο φατσα μπουγατσα παντελως - σακουλα (αμα τη δεις και αβαφτη θα τρομαξεις), φουλ πλαστικ με ασχημες σιλικονες, αλλα απο μεση και κατω κατι ελεγε απ'οσο θυμαμαι.
ωραιο δερμα επισης.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Κριτικές
43
Like
1.811
Πόντοι
1.011
δεν κανεις, εχει περασει και απο καποια κεντρικα σπιτακια... παλια καραβανα.
αχαρνων π.χ.
ηθελε εξτραδακια, αλλα αμα σε γουσταρε καπως... κατι κερδιζες στο τσαμπε.
απο φατσα μπουγατσα παντελως - σακουλα (αμα τη δεις και αβαφτη θα τρομαξεις), φουλ πλαστικ με ασχημες σιλικονες, αλλα απο μεση και κατω κατι ελεγε απ'οσο θυμαμαι.
ωραιο δερμα επισης.
Αρα σιγουρα γι αυτην μιλαμε...
 

oreosouttoupoutsi

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
0
Για αυτό πάντα θέλει ένα τηλεφώνημα πριν
Φίλε μου έκλεισα κανονικά ραντεβού την ίδια μέρα πολύ πρίν ξεκινήσει η βάρδια της πιστολέρο. Μου είπε και η τσατσά που ήταν εκεί ότι δεν είχε το τηλέφωνο της Άννας και εγώ δεν είχα σκεφτεί να πάρω το τηλέφωνο του στούντιο πάλι. Επίσης έκλεισα ραντεβού με την πολύ ευγενική και εξυπηρετική ξανθιά τσατσά το πρωι-μεσημερι (την κατάλαβα από την φωνή μιας και έχω έρθει πολλές φορές στο συγκεκριμένο στούντιο). Όταν πήγα ήταν μια μελαχρινή γρια που μάλλον κίνησε επειδή έπαιζα διασκευές Πρωτοψάλτη (με καλούς μουσικούς) από το κινητό για να περάσει η ώρα καθώς περίμενα την Άννα. Ούτως ή άλλως, εκείνη την ημέρα με ικανοποιησε η Μαρία παλάμη.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Α-Ω

triggos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2014
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει κανείς εικόνα από Τζούλια στο στουντιο12.
Έχει κανείς περάσει μαζί της?
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.742
Πόντοι
1.071
Παίδες ξέρουμε τιποτα για εδώ?

 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
Σε άλλα νέα στο Αριστοτέλους 5 έχει σκασει ένα απίστευτο μουνετο Ουκρανικό ονόματι Εμιλυ ,πήγα και την είδα και ήταν απίστευτη σε φάτσα και σώμα , δεν το δοκίμασα διότι μόλις είχα γαμησει αλλού εκείνο το βράδυ , αξίζει πολύ οπτικά έχει απίστευτη φάτσα σαν Καζακα , μεσα βέβαια δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει , έχει μπει στα υποψην .....
 

kafros63

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
27
Πόντοι
0
Σε άλλα νέα στο Αριστοτέλους 5 έχει σκασει ένα απίστευτο μουνετο Ουκρανικό ονόματι Εμιλυ ,πήγα και την είδα και ήταν απίστευτη σε φάτσα και σώμα , δεν το δοκίμασα διότι μόλις είχα γαμησει αλλού εκείνο το βράδυ , αξίζει πολύ οπτικά έχει απίστευτη φάτσα σαν Καζακα , μεσα βέβαια δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει , έχει μπει στα υποψην .....
A5 σκάνε πολλά καλά κομμάτια από Ουκρανία, αλλά οι υπηρεσίες είναι συνήθως από μετριότατες έως κακές.

Για τη συγκεκριμένη δεν ξέρω τι παίζει βέβαια.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Να πω και εγώ την εμπειρία μου πάω στο Συγγρού 232 και μου ανοίγει την πόρτα μια τσατσά τραβελι σίγουρα ήταν εκεί η γνωστή πορνοστάρ η Εμινέ είχα ακούσει για την κωλαρα της και λέω ας πάω για κατάθεση ,παιδιά το κορίτσι μεγάλο μπαζο τσάμπα το πρόγραμμα που πήρα γυρίζει και μου λέει δεν μπορώ τον έχεις μεγάλο δεν θα μου μπει ,πήρε μια ξενερωτη πίπα και μετά μου τον έπαιζε με τα χέρια να χύσω ...λέω στην τσατσά χάλι μαύρο και μόνο που δεν με έδειρε η τραβελο
Φόλα και μπάζο πουτάνα, τράβελος τραμπούκος τσατσά, ελκυστικότατο περιβάλλον το σκοτεινό Συγγρού 232:cheesy::confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom