Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Γεια σας χυστες μου .
Παρακολουθω το νημα ( εχω φυγει απο αθηνα αρκετα χρονια οποτε δεν μπορω να κανω το σπορ - καθε μερα γυρναγα ολο το τριγωνο ) και να πω την αληθεια απογοητευομαι ......
Εχω ζησει εκει κατω πολυ καλες εποχες με ομορφες αναμνησεις .........
Συμβουλη μην τις κακο μαθενεται και τους δινετε παραπανω χρημα .... κρατηστε επιπεδο και να αλλαζετε που και που να μην σας θεωρουν στανταρακια .......
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
101
Like
140
Πόντοι
1
Περνάς στον παραδρομο μπροστά απ'τα ΚΤΕΛ και συνεχίζεις... Λίγο πριν τα MacDonald's... Μετά τις 21.30 στήνονται 2 με 3 κορασίδες αλβανικής καταγωγής μάλλον... Ωραία κορμιά και προσωπα....
Αυτά τα κορασια τα πας σε ξενοδοχείο η σε καμία κρύπτη;;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.064
Πόντοι
2.046
Κηφισός πριν λίγο αδύνατη ξανθιά ρωσίδα και μια μελαχρινή τουμπανάκι μάλλον βουλγάρα που καθόταν παρακάτω στη στάση. Ζητούσαν 30 και 40 αντίστοιχα για μέσα στο αμάξι
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
478
Κριτικές
13
Like
4.557
Πόντοι
731
Πέρασα πρώτη φορά από "τρίγωνο" το Σάββατο μεσημέρι, είχα αποφασίσει να πάρω κάποια Κινέζα, δεν βρήκα καμία πουθενά, έξω από τον Ορφέα είχε πολλά γυφτάκια τα οποία δεν ρώτησα καν γιατί "κώλωσα" .
Έκανα 2-3 βόλτες γύρω-γύρω μπας και βρώ Κινέζα τίποτα, με κοιτάγανε καλά-καλά τα γυφτάκια και κάτι γκράνια ποιο πάνω στην στάση που δίπλα τους ήταν μία "φοιτήτρια" που δεν κατάλαβα αν δούλευε ή περίμενε λεοφορείο. Έφυγα απογοητευμένος και όπως ανηφόριζα στην γωνία χαλκοκονδύλη/3ης Σεπτεμβρίου ρεύμα προς Βικτώρια μετά το φανάρι, ήταν μία σχετικά κοντή μελαχρινή νορμάλ+ κιλά με μεγάλο κούτελο αλλά ωραίο βυζί και με τα τακούνια/φούστα μου άρεσε ο πάτος και τα πόδια της, γενικά η πίσω όψη, αλλά την ψάρεψε συναγωνιστής με παπάκι και δεν πρόλαβα να μάθω όνομα/τιμή, θα ξαναπεράσω να μάθω.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
13.308
Πόντοι
2.256
Πέρασα πρώτη φορά από "τρίγωνο" το Σάββατο μεσημέρι, είχα αποφασίσει να πάρω κάποια Κινέζα, δεν βρήκα καμία πουθενά, έξω από τον Ορφέα είχε πολλά γυφτάκια τα οποία δεν ρώτησα καν γιατί "κώλωσα" .
Έκανα 2-3 βόλτες γύρω-γύρω μπας και βρώ Κινέζα τίποτα, με κοιτάγανε καλά-καλά τα γυφτάκια και κάτι γκράνια ποιο πάνω στην στάση που δίπλα τους ήταν μία "φοιτήτρια" που δεν κατάλαβα αν δούλευε ή περίμενε λεοφορείο. Έφυγα απογοητευμένος και όπως ανηφόριζα στην γωνία χαλκοκονδύλη/3ης Σεπτεμβρίου ρεύμα προς Βικτώρια μετά το φανάρι, ήταν μία σχετικά κοντή μελαχρινή νορμάλ+ κιλά με μεγάλο κούτελο αλλά ωραίο βυζί και με τα τακούνια/φούστα μου άρεσε ο πάτος και τα πόδια της, γενικά η πίσω όψη, αλλά την ψάρεψε συναγωνιστής με παπάκι και δεν πρόλαβα να μάθω όνομα/τιμή, θα ξαναπεράσω να μάθω.
Οι Κινέζες αδερφέ νομίζω μόνο καθημερινή και αυτή ανάλογα τα κέφια τους, δεν έρχονται όλες. Στη "φοιτήτρια" κακώς δε μίλησες αν πιστεύεις ότι ήταν της δουλειάς. Αν είναι, σε καρφώνει αυτή, διαφορετικά χωρίς ντροπή ρωτάς ευγενικά : Συγγνώμη, είστε της της δουλειάς;;; Ευχαριστώ. Το πολύ πολύ να σου πει, όχι!!!
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
305
Like
789
Πόντοι
81
χει παει καποιος σε chicken house? νομιζω πως στην ελληνικη επαρχια θα μπορουσε να ευδοκιμησει αυτο το φρουτο......:smiling-face-with-heart-eyes:

μακρυα απο το ματια τω περιεργων


το μουνετο που κανει την παρουσιαση θεικο κορμι και καυλοφατσα παραλληλα
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
67
Like
57
Πόντοι
0
Στη "φοιτήτρια" κακώς δε μίλησες αν πιστεύεις ότι ήταν της δουλειάς. Αν είναι, σε καρφώνει αυτή, διαφορετικά χωρίς ντροπή ρωτάς ευγενικά : Συγγνώμη, είστε της της δουλειάς;;; Ευχαριστώ. Το πολύ πολύ να σου πει, όχι!!!
Δεν ειναι ευκολο να πει οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom