Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 919K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
45
Like
195
Πόντοι
0
βολτα χθες στο μαγαζι.πολυ κεφι και ωραια σκηνικα και στο ισογειο στο δεξι κρεβατο και επανω.ζητω συγνωμη απο το ωραιο ζευγαρι που επανω αρνηθηκα με τον δικο μου παιχνιδι...λογω περιοδου ....στειλτε πμ εδω να κανονισουμε .χθεσ ειχα μονο το σοθτιεν απο πανω και μια κορδελα στα μαλια,πλσ στειλτε πμ γιατι πραγματικα ενιωσα ασχημα με το αποτομο μου οχι
το σουτιεν γιατι?ντροπαλουλα
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Like
326
Πόντοι
21
Την προηγουμενη Πεμπτη, ηταν στο 2+2 μια με κοκκινο φορεμα, μελαχρινη, ψηλη, με βυζαρες, κουκλαρα γενικα, με τον ανδρα της, που εκανε παιχνιδι και στο μπαρ και στο cage. Την εχω πετυχει κ αλλες φορες. Ξερει κανεις τι παιζει με αυτη?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
608
Πόντοι
301
Την προηγουμενη Πεμπτη, ηταν στο 2+2 μια με κοκκινο φορεμα, μελαχρινη, ψηλη, με βυζαρες, κουκλαρα γενικα, με τον ανδρα της, που εκανε παιχνιδι και στο μπαρ και στο cage. Την εχω πετυχει κ αλλες φορες. Ξερει κανεις τι παιζει με αυτη?
Τυπε καταλαβα ποια λες ημουν και εγω εκεινη την ημερα ηταν ενα υπερμουνο που γαμηθηκε με ενα πιθηκα στο μπαρ που ειχε την τυχη να καθεται διπλα της. Γενικα ειναι γνωστη θαμωνας του μαγαζιου δεν ειδες που γλωσοφιληθηκε και με τον θεμη και με την barwoman την ευα. Γενικα ειναι πολυ επιλεκτικη απο οτι εχω ακουσει κριμα που δεν ανεβηκε στα πανω περιξ θα ειχε μαζευτει ολος ο λοχος με τις πουτσες εξω αλλα δν νομιζω να εκανε με ολους κατι η τυππισσα ειναι πολυ επιλεκτικη. Ενα τυπακι μικρο σε ηλικια πιτσιρικας με την φιλη του γκομενα του τι ηταν πηγαν κοντα της και επιασε την βυζαρα της την απιστευτη και του εκανε νοημα οτι δεν θελει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Αντιγραφω σχολιο του Kostakis 27 απο τσοντοσινεμα για να καταλαβετε τι γελοιο προσωπο και λουγκρα ειναι.Εχει τα μουτρα και ειρωνευεται, οταν δεν γλειφει πακιστανικα παλαμαρια!!!Διαβαστε:

《Τύπε τα τσονταδικα έχουν ανάγκη όλη αυτήν την μποχα από τα βρωμερά ζόμπι. Είναι συστατικό της μαγείας του χώρου 》
Εντάξει τύπε, το καταλάβαμε πόσο μ@λακας και αυτιστικός είσαι :jerking::jerking::jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Τι λέει ρε τύποι το μακελειό, 80€ είσοδο σε ζευγάρι, πολλά γέροντα μέσα με πληρωμένες βίζιτες, για τον πουτσ@ μουσική γίνονται όντως τέτοια πράγματα σε αυτό το κλαμπ??
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
166
Like
273
Πόντοι
21
Εντάξει τύπε, το καταλάβαμε πόσο μ@λακας και αυτιστικός είσαι :jerking::jerking::jerking:
Σε ετσουξε μωρη ξεφωνημενη λουγκρα?δικο σου δεν ειναι το σχολιο?εισαι ζομπι των βρωμερων τσοντοσινεμαδων, εσυ το λες, εσυ παιζεις μπαλιτσα με γλυκουληδες - απλυτους πακηδες.Παρε τον πουλο, εχεις μουτρα και μιλας ρε ζωον?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Σε ετσουξε μωρη ξεφωνημενη λουγκρα?δικο σου δεν ειναι το σχολιο?εισαι ζομπι των βρωμερων τσοντοσινεμαδων, εσυ το λες, εσυ παιζεις μπαλιτσα με γλυκουληδες - απλυτους πακηδες.Παρε τον πουλο, εχεις μουτρα και μιλας ρε ζωον?
Τύπε το έχω τεράστια ανάγκη να σε τραμπουκιζω κάθε μέρα εδώ μέσα :rockon::rockon:,είσαι τόσο μ@λακας και αυτιστικός που το ζητάς συνέχεια για αυτό και σε γλενταμε οι μύστες. Περιμένουμε ενημέρωση για το πάρτι στις 15/05 στο μπλε ρετιρέ τρόμπα :2funny::2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.571
Like
13.022
Πόντοι
2.256
Τύπε το έχω τεράστια ανάγκη να σε τραμπουκιζω κάθε μέρα εδώ μέσα :rockon::rockon:,είσαι τόσο μ@λακας και αυτιστικός που το ζητάς συνέχεια για αυτό και σε γλενταμε οι μύστες. Περιμένουμε ενημέρωση για το πάρτι στις 15/05 στο μπλε ρετιρέ τρόμπα :2funny::2funny:
Με μόνο 10 ζευγάρια μέσα... Ποιος θα πρωτοπάει;;;
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
166
Like
273
Πόντοι
21
Τύπε το έχω τεράστια ανάγκη να σε τραμπουκιζω κάθε μέρα εδώ μέσα :rockon::rockon:,είσαι τόσο μ@λακας και αυτιστικός που το ζητάς συνέχεια για αυτό και σε γλενταμε οι μύστες. Περιμένουμε ενημέρωση για το πάρτι στις 15/05 στο μπλε ρετιρέ τρόμπα :2funny::2funny:
Ποιον τραμπουκιζεις ρε γελοιο προσωπο??εμενα???χαχαχαχα!!!αληθεια αυτο πιστευεις???εισαι τελειως ηλιθιος, εσυ εχεις ξεφτιλιστει και δεν το καταλαβαινεις.βΕγω οποτε μπορω παω στο 2κ2 , εσυ εισαι θαμωνας στα βρωμερα τσοντοσινεμα, σε χυνουν στην μαπα οι πακηδες και σου θολωνουν οι φακοι επαφης!!!μωρη καποτοκαταπιολα , ολο το σαιτ εχει δει τα σχολια σου στα τσοντοσινεμα που παραδεχεσαι οτι εισαι λουγκρα και ζομπι.Δεν σε παιρνει μωρη ψωλετα, βουλωστο , γιατι θα σε ξεφτιλιζω συνεχεια!!!!
ΥΓ αν εχεις αρχιδια ελα εσυ στο 2κ2 και μην στελνεις την αδερφη της θειάς σου να γαμιεται.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
608
Κριτικές
4
Like
417
Πόντοι
26
Ρε γελοίοι και οι δύο .. σταματήστε πια να γαματε το νήμα έτσι.. τσακωθείτε έξω από εδώ ..έλεος πια.. ηλίθιοι
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.620
Κριτικές
1
Like
5.106
Πόντοι
1.056

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλημερα... Παρακαλουμε αυτα τα μελη που γραφουν αυτα να μην ξανασχοληθουν σε αυτο το νημα... Να πανε αλλου!!! Δεν χρειαζονται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom