Νέα

Περί γυναικείου οργασμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 786
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καταλαβαίνετε πότε χύνει μια γυναίκα...

  • Πάντα!

    Ψήφοι: 6 28,6%
  • Ποτέ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ισως... (μερικές φορές)

    Ψήφοι: 10 47,6%
  • Στ' αρχίδια μου! ΕΓΩ γουστάρω να την χύνω...

    Ψήφοι: 5 23,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
εγω μαλλον θα εβαζα τα γέλια ........
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
εγω αναβω ενα τσιγάρο και ξαπλώνω στο κρεβάτι,
αφου εγω εχυσα, πολύ σταρχίδια μου τα θέατρα της κάθε ανοργασμικής παντόφλας

δεν σε βλέπω καθόλου αλτρουιστή...........

  :2funny:    :2funny:    :2funny:
 
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Παμε παλι απο την αρχη Πιπα-Κωλο Εμπλοκη να καρα-χυσει... :dancing:
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
εμενα να πω την αληθεια δεν μου εχει τυχει ποτέ...

ισως γιατι παντα φροντιζα/ζω να βγαλω την υποχρέωσή μου και μετά να κάνω τα δικά μου............
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Σύμφωνο με τους κυρίους δεν νομίζω ότι αξίζει να ασχολιθης μαζί της παραπάνω διώτη :
α)ξάπλωσε γιατί το ήθελε όχι με το ζόρι  (ερεθίστηκε)
β)ξαπλώνεις με αυτόν που την βρίσκεις (με αυτόν που σε ερεθηζη)
γ)το κρεβάτι δεν είναι καφενείο είναι ιερό πράγμα για ύπνο και sex  ΜΟΝΟ όχι για καμπίνες
οπότε αν κάποια δεν λαμβάνει υπ?οψιν αυτά τα απλά βασικά  την λείπαμε για την κατάντια της  ψυχή και σώματι.
Τώρα αν  μου τύχη θα τελειώσω την σπανακόπιτα πρώτα και μετά κατευθυνόμενος στο ντους θα της αφήσω και 30 ευρώ στο κομοδίνο και θα της πω μωρό μου ήταν υπέροχα διπλά σου είναι το δωράκι σου  .-
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
εμενα να πω την αληθεια δεν μου εχει τυχει ποτέ...

ισως γιατι παντα φροντιζα/ζω να βγαλω την υποχρέωσή μου και μετά να κάνω τα δικά μου............

Ποια υποχρεωση? το θεμα που εθεσες ειναι εαν προσποιειται και οχι εαν τελειωνει.
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
εμενα να πω την αληθεια δεν μου εχει τυχει ποτέ...

ισως γιατι παντα φροντιζα/ζω να βγαλω την υποχρέωσή μου και μετά να κάνω τα δικά μου............
Όταν λες υποχρέωση τι ακριβός ενοείς. Xρωστάς κάτι; σε υποχρεώνει κάποιος να κανείς κάτι ; η οι δικές σου ανάγκες έρχονται δεύτερες ;
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
Όταν λες υποχρέωση τι ακριβός ενοείς. Xρωστάς κάτι; σε υποχρεώνει κάποιος να κανείς κάτι ; η οι δικές σου ανάγκες έρχονται δεύτερες ;

αυτο ειναι ενα καλό ερωτημα ...
μαλλον θα πρεπει να αναθεωρησω τις αποψεις μου...........
 

aporia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Σαν το ανέκδοτο που ένας δεν μπορούσε με τίποτα να ανταποκριθεί το γεννητικό του όργανο όταν του  έκανε στοματικό η κοπέλα του και γυρίζει και της λέει "είναι η πρώτη φορά που σου συμβαίνει αυτό" ?
Οι άλλοι φταίνε ......... κάποιος άλλος φταίει άμα υποκρίνετε η γυναίκα
Η πλήρης απουσία ψυχικής επαφής ίσως ? και ο εγωιστικός τρόπος που τις προσεγγίζουμε ίσως ;
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Πάντα πρέπει να είσαι ευγενικός. Τότε πάμε σε 2 διακριτές περιπτώσεις:

1. Η κυρία δεν σε ενδιαφέρει σοβαρά. Κάνεις απλά τον κινέζο.

2. Η κυρία σε ενδιαφέρει σοβαρά. Δεν αντιδράς άμεσα. Σε κάποια άλλη στιγμή, που κρίνεις κατάλληλη , πρέπει να δεις αν τα πράγματα είναι πράγματι έτσι και αν ναι, γιατί συνέβη. Και πάντα όχι σαν μπάτσος ή ανακριτής. Δεν νοείται σε σοβαρή σχέση (σοβαρή όπως την καταλαβαίνεις εσύ) να μένει τέτοια απορία στον αέρα.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Σαν το ανέκδοτο που ένας δεν μπορούσε με τίποτα να ανταποκριθεί το γεννητικό του όργανο όταν του  έκανε στοματικό η κοπέλα του και γυρίζει και της λέει "είναι η πρώτη φορά που σου συμβαίνει αυτό" ?
Οι άλλοι φταίνε ......... κάποιος άλλος φταίει άμα υποκρίνετε η γυναίκα
Η πλήρης απουσία ψυχικής επαφής ίσως ? και ο εγωιστικός τρόπος που τις προσεγγίζουμε ίσως ;

Ισως λειπει ο Σακης απο το μυαλο τους....
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Εμένα μου ?χει τύχει το εξής. Πριν κάποια χρόνια τα χα με μια κοπελίτσα η οποία σε κάποιες από τις συνευρέσεις μας έδινε ρεσιτάλ ερμηνείας, μιλάμε για όσκαρ η κοπέλα, με τρελές ιαχές και σπαρτάρισμα σαν ετοιμοθάνατος ροφός.
Ε μία από αυτές τις φορές δεν άντεξα και τις έκανα το ίδιο. Αφού δίνει αυτή την παράστασή της, τη δίνω και εγώ προσποιούμενος ότι τελείωσα. Οπότε μόλις βγαίνω βλέπω την απορία στο βλέμμα της και βάζω τα γέλια.

Μετά βέβαια ακολούθησε μια τρομερά πρηξαρχίδικη κουβέντα περί συναισθημάτων κτλπ η οποία τελείωσε μετά από κάνα δίωρο και φυσικά με έκανε να σκυλομετανιώσω  που ασχολήθηκα in the first place.  Από κει και πέρα όμως, δεν το ξανάκανε ή τουλάχιστον δεν το κατάλαβα
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Ασχετο αλλα , τελικά αυτός ο aporia όλο παρεξηγείται και φεύγει κατηγορηματικά και ολο εδώ γύρω τριγυρνάει και συμμετέχει μάλιστα στα δρώμενα του site , μπράβο μετάλλαξη μπράβο aporia
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
5
Like
57.888
Πόντοι
12.056
Kαι κατι παλιο...

Γιατι οι γυναικες προσποιουνται τον οργασμο???
Γιατι νομιζουν οτι μας ενδιαφερει... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gallardo

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με τον οργασμο των γυναικων.

Οταν μια γυναικα φτανει βγαζει καθολου υγρο η οχι?

Ευχαριστω.
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
βγαζει φιλε!!οχι βεβαια οσο θα βγαλεις εσυ...!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η γυναικα βγαζει υγρα και μαλιστα ποταμι οταν εχει οργασμο στο σημειο g αλλα ειναι αρκετα δυσκολο να το πετυχει καποιος. Αυτο το φαινομενο λεγεται squirting ή female ejaculation. Aν εχει καποιος εστω και μια τετοια εμπειρια ας το πει.
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6

η απαντηση στην ερωτηση σου...μπορει να βγαλει και με το παραπανω!! τωρα για ποιους λογους αλλες βγαζουν πολυ, αλλες λιγο, αλλες καθολου...αλλες ευκολα, αλλες δυσκολα...ας απαντησει γιατρος (σε γυναικολογο ή ψυχολογο αν εχουμε τιποτα!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom