Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karaflodemonas

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
179
Πόντοι
0
Υπάρχει θεραπεία, πολλοί την γνωρίζουν λίγοι την τολμούν.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
η τελευταια γκομενα που ειχα μια φορα (απο τις πολλες) ηθελε να με τσιμπουκωσει στο αμαξι.Τις λεω δεν εχω πλυθει οχι αστο..αυτη επεμενε μου λεει "δε σε σιχαινομαι" αν θες στη κανω πασα:confused:
Ποια τελευταία γκόμενα η Μαρία παλάμη εννοείς?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.101
Κριτικές
18
Like
16.037
Πόντοι
4.546
Τώρα καταλαβαίνω γιατί κάποιοι τύποι διαμαρτύρονται στις κριτικές πως λένε ψέματα, ότι διάβασαν για ακα και φιλιά με την κορασίδα, και όταν πήγαν στην κοπέλα τους είπε μόνο με σκουφάκι και "νο κισις μπεμπι".
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.879
Πόντοι
456
Θέλει και καλά σώβρακα. Να παίρνουν αέρα τα αρχίδια. Αν ιδρώνεις συνέχεια πιάνουν μπόχα. Κι αν πιάσουν μπόχα δεν ξεβρωμάνε εύκολα.
Σ αυτό οφείλεται ο συνδυασμός με τα χύσια. Μετά τη μαλακία θέλει πλύσιμο. Το απλό σκούπισμα δεν κάνει τίποτα. Επίσης μετά από ώρα κι ας έχεις πλυθεί πιτσιλάς σταγόνες που συμβάλλουν κι αυτά να ξαναβρωμίσει. Επίσης κάνε πιο συχνά μπάνιο όσο μπορείς , από τη μια φορά στη βδομάδα κατέβα στις 2, κι αν μπορείς κάθε φορά που κάνεις μπάνιο άλλαξε βρακί και φόρα φρεσκοπλυμμένο. Αυτά. Αν και ξαναλέω κάποιες γυναικές γουσταρουν αυτή τη μυρωδιά.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.376
Πόντοι
2.405
Να βρωμάει από χρόνια προστατίτιδα; αντιβίωση έχεις πάρει ; δοκίμασε αρχικά ένα τοπικό αντιμυκισιακο στην βάλανο...που να περιέχει κετοκοναζολη μη στεροειδή... επίσης χαμομήλι χλιαρό πλύσεις...μάλλον οφείλεται σε τοπικη μυκητιαση...έχει άσπρα περιμετρικά;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.101
Κριτικές
18
Like
16.037
Πόντοι
4.546
Θέλει και καλά σώβρακα. Να παίρνουν αέρα τα αρχίδια. Αν ιδρώνεις συνέχεια πιάνουν μπόχα. Κι αν πιάσουν μπόχα δεν ξεβρωμάνε εύκολα.
Σ αυτό οφείλεται ο συνδυασμός με τα χύσια. Μετά τη μαλακία θέλει πλύσιμο. Το απλό σκούπισμα δεν κάνει τίποτα. Επίσης μετά από ώρα κι ας έχεις πλυθεί πιτσιλάς σταγόνες που συμβάλλουν κι αυτά να ξαναβρωμίσει. Επίσης κάνε πιο συχνά μπάνιο όσο μπορείς , από τη μια φορά στη βδομάδα κατέβα στις 2, κι αν μπορείς κάθε φορά που κάνεις μπάνιο άλλαξε βρακί και φόρα φρεσκοπλυμμένο. Αυτά. Αν και ξαναλέω κάποιες γυναικές γουσταρουν αυτή τη μυρωδιά.
Τύπε μου, αν ο τύπος κάνει μία φορά την εβδομάδα μπάνιο, καλύτερα να πάει σε έναν αποτεφρωτήρα, να μπει μέσα και να αποτεφρωθεί.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.879
Πόντοι
456
Τύπε μου, αν ο τύπος κάνει μία φορά την εβδομάδα μπάνιο, καλύτερα να πάει σε έναν αποτεφρωτήρα, να μπει μέσα και να αποτεφρωθεί.
Γτ τύπε μου; Κάθε πότε πρέπει να κάνεις;
Δεν κάνει καλό στο μαλλί αν κάνεις τακτικά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.101
Κριτικές
18
Like
16.037
Πόντοι
4.546
Γτ τύπε μου; Κάθε πότε πρέπει να κάνεις;
Δεν κάνει καλό στο μαλλί αν κάνεις τακτικά.
Μύθος είναι αυτό με το μαλλί. Ίσως το λένε οι καράφλες ΤέλληΣαβάλληδες για δικαιολογία ή τύποι που από τα 20 έχουν μέτωπο Καραγκιόζη.

Ντουζ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 1 φορά την ημέρα. Σίγουρα δεύτερη φορά μετά από κάποιου είδους δραστηριότητα και μια τρίτη γυρνώντας από την δουλειά.

Μπάνιο το πολύ κάθε δεύτερη ημέρα, αλλιώς είσαι επίσημα μπίχλας.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.879
Πόντοι
456
Μύθος είναι αυτό με το μαλλί. Ίσως το λένε οι καράφλες ΤέλληΣαβάλληδες για δικαιολογία ή τύποι που από τα 20 έχουν μέτωπο Καραγκιόζη.

Ντουζ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 1 φορά την ημέρα. Σίγουρα δεύτερη φορά μετά από κάποιου είδους δραστηριότητα και μια τρίτη γυρνώντας από την δουλειά.

Μπάνιο το πολύ κάθε δεύτερη ημέρα, αλλιώς είσαι επίσημα μπίχλας.
Ελπίζω να κάνεις πλάκα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Ένα μιγμα ένα μέρος ξύδι ένα μέρος λεμόνι ένα μέρος χλωρίνη και για καλό και για κακό ένα μέρος φαντα.
Τα ανακατεύεις κάνεις τοπική πλύση και όσο περισεψει το πίνεις.
Ο Βέγγος φαρμακοποιός!
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
493
Κριτικές
3
Like
696
Πόντοι
361
Τύπε μου, αν ο τύπος κάνει μία φορά την εβδομάδα μπάνιο, καλύτερα να πάει σε έναν αποτεφρωτήρα, να μπει μέσα και να αποτεφρωθεί.
ρε φιλε εισαι χαζος δν ειμαι βρωμιαρης
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.879
Πόντοι
456
H μυρωδιά αυτή είναι αφροδιασιακή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom