Νέα

Πόσο ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ μπορεί να γίνει κανείς μες στις κάβλες του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
1000 μπουρδελα κιαλλες 1000 γκομενες βλακα
Μονο γαμαω
Οχι σαν κι εσενα
Που ουτε η χουφτα σου δε σου καθεται :2funny:
Άμα γαμας έξω γκόμενες δε έχεις ανάγκη να πας χίλιες φορές σε μπουρδέλα άλλα τόσα ξέρεις τόσα λες.ο άλλος με 200 φορες σε μπουρδέλα και με γκόμενα τίποτα ίδια κατηγορία είσαι κακομοίρη και μιλάς κιολας,ούτε φασωμα έχεις κάνει καλύτερος από σένα είμαι.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Αντε ρε βλακα Αλβανε κωλογυφτα που θες και Ελληνιδες
Σιγα μην κατσουν σεναν γυφτο Αλβανο
Σε όλα τα νήματα λένε πως οι Ελληνίδες με τέτοιους πάνε μουσατους όπως εγώ και τέτοιο στιλ άρα αρέσω στις Ελληνίδες άρα πάρε το πουλο.Εσυ είσαι ένας πολυκαιρισμενος μπάρμπας που στο Μεταξουργείο γαμας μόνο ναυάγιο 1000 φορές.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Δεν εχεις καν μουσια βλακα
5 τριχες και τις εχεις αφησει κιολας
Μια αηδια εντελως
Σιγα μην πανε με ενα αψυχο πτωμα σαν κιεσενα που ουτε μουσια δε μπορει να βγαλει σαν αντρας
Βγάζω και πιο πολλά ρε βλάκα απλά τα είχα ξυρίσει και είναι μούσια 2 ημερών ο σαντ μαν αν έβλεπες έλεγε στο νήμα οι Ελληνίδες πάνε με μουσατους γυφτοφατσες μελαμψους και συμφωνουσαν ολοι αφού κατά τη γνώμη σου είμαι έτσι συγουρα αρέσω στις Ελληνίδες αφού με τέτοιους πάνε.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ρε φιλε εισαι σα λαπας μπιφτεκι
Φλωρος τελειως
Δεν εχεις τιποτα που να τραβηξει μια γκομενα
Με μελαμψους γυφτοφατσες και Αλβανους πανε για να πιουν ναρκωτικα
Εσυ ουτε αυτα εχεις αν και γυφτος, ουτε μοιαζεις λιγο αλανι αν και Αλβανος
Τιποτα δηλαδη
Εχεις παρει απο ολες τις φυλες τα χειροτερα και τα εχεις συνδυασει
Και δεν εχεις ουτε και δουλεια ουτε σπουδαζεις
Ενα χαμενο κορμι εντελως
Στη θεση σου θα αυτοκτοναγα
Με τέτοιο ακριβώς στιλ πάνε οι Ελληνίδες γυαλί τσαντάκι μούσια και γυφτοφατσα όπως λες,μια χαρά μαγκιά είναι το μαύρο γυαλί και το τσαντάκι έτσι ντύνονται οι νεολεοι οπότε πάλι υπέρ μου γυρνάει οπότε μπάρμπα άστο δε μπορείς ούτε μια κακία να πεις σωστά.Επισης εννοείται πως σπουδάζω και έχω δουλέψει φυσικά.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Πανε με γυφτοφατσα που ειναι αλανι ομως και εχει και ναρκωτικα
Και εννοειται με γυφτοφατσες πανε μονο οι Β διαλογης, οι Α διαλογης δεν πανε καν
Εσυ εχεις γυφτοφατσα αλλα εισαι σα μπογος
Δηλαδη εχεις συνδυασει ολα τα κακα, της σκατοφατσας του Αλβανου, της βλακειας του Γυφτου και της φλωριας του Ελληνα
Μουσια εχεις σα 15χρονου, δεν ειναι μουσια αντρα αυτα
Ρε φιλε εχεις ολα τα χειροτερα πραγματικα αυτοκτονα
Μπορει στη επομενη ζωη νασαι πιο τυχερος
Τι ναρκωτικά λες ρε βλάκα?ούτε καν απλά γκόμενους τους πιάνουν που κολλάνε τα ναρκωτικά?είσαι άσχετος τελείως.Σιγα εσύ που θες και της α διαλογής ενώ γαμας Μεταξουργείο σιγα εσύ ρε κλασσατε ουστ βλάκα.Δε είμαι σα μπογος είμαι σωματωδης και όχι λαπάς Φλώρος σα εσένα επίσης μια χαρά μάγκας δείχνω στη φωτό.Απο σένα που θα ντύνεσαι σα μπαρμπας είμαι πολύ καλύτερος πάντως.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Μιλας για ντυσιμο ρε βλακα;
Πραγματικα που τα πηρες αυτα τα ρουχα;
Στη λαικη;
Σαν να σε ντυνει η μαμα σου εισαι
Έτσι ντύνονται όλοι οι νέοι επειδή εσύ ντύνεσαι με πουκάμισα σα μπαρμπας δε φταίω εγώ,είμαι πολύ πιο μάγκας από σένα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Χαχα την ειδες και μαγκας τωρα;
Πραγματικα ρε φιλε μηπως εισαι τρολ
Δεν παιζει τοσο βλακας
Εγώ δε καταλαβαίνω γιατί τέτοια κακία και αντιπάθεια,μου είπες είμαι άσχημος ,να αυτοκτονήσω εντάξει τι να πω απαράδεκτος είσαι.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εσυ δεν το αρχισες;
Ωραία σόρρυ αν το άρχισα εσύ όμως έκανες χοντρό μπουλινγκ καταλαβαίνεις όταν λες στον άλλον να αυτοκτονήσει ή ότι στη άλλη ζωή θα είναι πιο τυχερός ή ότι δε του κάθεται ούτε η χούφτα του πόσο κακός γίνεσαι.Η ότι είμαι άσχημος ενώ εντάξει ξέρουμε και οι 2 ότι μέτριος είμαι όχι άσχημος.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Σταρχιδια μου σε γραφω βλακα
Να αρχιζεις μαλακιες εκει που σε παιρνει
εγώ ρώτησα κάτι πολύ λογικό όταν δε μετράς τα μπουρδέλα τι πας 1000 φορές και χαλάς τα ωραία σου λεφτά λογική δε έχει αυτό δωστα ολα στις έξω εσυ είπες χοντράδες λιπαμαι για τη κακια που έχεις.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Κι εγω λογικα πραγματα ειπα που τα βλεπουν ολοι εκτος απο σενα
Ποια είναι τα λογικά δλδ να κράζεις κάποιον άσχημο ενώ δε είναι?πολλές Ελληνίδες με γουστάρουν αν θες να ξέρεις μου το έχουν πει αλλά δε κάνω κινήσεις γιατί ντρεπομαι και μαρεσουν τα μπουρδέλα και προτιμώ στο εύκολο γιατί τώρα μέχρι να ξεντραπω θα αργήσω.Εμαθες τη αλήθεια τέλος.Μια χαρά αρέσω αλλά ντρέπομαι και το χάνω εκεί.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.451
Like
4.939
Πόντοι
456
Σταρχιδια μου σε γραφω βλακα
Να αρχιζεις μαλακιες εκει που σε παιρνει

Teledriud οταν 2 άτομα μαλώνουν (πόσο μάλλον οταν δεν ξέρουν γιατί μαλώνουν)......δεν φταίει μόνο ο ένας!

Όχι τίποτα άλλο, αλλά περνιέσαι και για έξυπνος
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
34
Like
4.406
Πόντοι
7.195
Ποια είναι τα λογικά δλδ να κράζεις κάποιον άσχημο ενώ δε είναι?πολλές Ελληνίδες με γουστάρουν αν θες να ξέρεις μου το έχουν πει αλλά δε κάνω κινήσεις γιατί ντρεπομαι και μαρεσουν τα μπουρδέλα και προτιμώ στο εύκολο γιατί τώρα μέχρι να ξεντραπω θα αργήσω.Εμαθες τη αλήθεια τέλος.Μια χαρά αρέσω αλλά ντρέπομαι και το χάνω εκεί.
φιλαράκο φαίνεσαι καλό παιδί, σταμάτα να ασχολείσαι και να κρίνεις τους άλλους, κοίτα να ανεβάσεις τον εαυτό σου, δουλειά παρέες, και με τις γκόμενες θάρθει μόνο του, ψάξε να βρεις μιά μαζεμένη κοπέλα και μακριά από ξέκωλα
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Μια προσωπικη εξομολογηση παρακμης (απο προχτες):

Καθομαστε σ' ενα μπαρακι με φιλους, στον Πειραια.
Εχω στην τσεπη μου 20 ευρω, κι ελαχιστη βενζινη.

Ετσι οπως καθομαι, αγγιζω τα μπουτια μιας φιλης (που ξερω οτι ΔΕΝ θα γαμησω, για διαφορους λογους).

Αυτη δεν αντιδραει αμεσα, οπότε συνεχιζω ν' αγγιζω μπουτι, με την εξωτερικη πλευρα των χεριων (δλδ οχι χουφτωμα).
Να σημειωσω οτι η τυπισσα ειναι μοντελοειδης, και θα την εσκιζα ανετα!

Η συναντηση λυεται προωρα (εχω χαλασει μόνο 10 ευρω, για ενα Talisker), εχω μεινει με μονιμη στυση, που δεν μπορω να κατευνασω. Το άλλο 10ευρω με γαργαλαει.
Αποφασιζω να παω σπιτι, αλλά ΔΕΝ μπορω να ηρεμησω...

Πιανω Ποταμι, με 150χλμ την ωρα, κι ανεβαινω για εξοδο Δυρραχιου - Αγιου Μελετιου (...)

Στο μεταξυ, κατουριεμαι τρελά, αλλα μες στις καυλες μου ξεχνιεμαι (ή σκεφτομαι πως θ' αντεξω). Φτανω ψηλα στην Πατησιων, καρφωτος για τις μαυρες, αλλά συνειδητοποιω οτι θα σκασω.
Αρχιζω να κανω κυκλους, γυρω απ' την επιμαχη περιοχη, ψαχνοντας ενα μερος να κατουρησω.

Βρισκω ενα απομερο, σκοτεινο σημειο, κι αρχιζω να κατουραω σ' ενα δεντρακι (γυρω-γυρω εχει σπιτια, αλλά δεν πολυφαινεσαι μες στα σκοταδια).
Καθως τον εχω ηδη βγαλει εξω, περνανε 2 μηχανες της ομαδας Ζητα. Κανω το κοροιδο και κατουραω (δεν μπορουσα να κρατηθω).
Στα μισα του κατουρηματος, τούς βλεπω να κανουν αναστροφη, και να 'ρχονται να μου ζητησουν τα ρεστα.
Συνεχιζω να κατουραω... Τοτε, συνειδητοποιω οτι δεν εχω μαζι μου ταυτοτητα. Κι οτι, αν με μαζεψουν για εξακριβωση, θα πρεπει να τηλεφωνησω στον γέρο μου, μες στη νυχτα, και να του λεω οτι μ' επιασαν να κατουραω σε περιοχη με μαυρες, σε κοινη θεα [=κινδυνος αποκληρωσης!!!]

Ο ενας μπατσος μού λεει: "Φιλε κατουρας?" (κοιταζοντας τη μαλαπερδα μου)
"Χιλια συγγνωμη, ρε παιδια, θα 'σκαγα!" - ενω προσπαθω να σταματησω τη ροη.
Μαζευω βιαστικα τη μαλαπερδα μου, οι μπατσοι απομακρυνονται (ΕΥΤΥΧΩΣ!), και τοτε, συνειδητοποιω οτι ψιλοκατουρηθηκα πανω μου, γιατι οπως την μαζεψα βιαστικα, δημιουργηθηκε μια κηλιδα (εμφανης πανω απ' το παντελονι).

Σημειωτεον, ειχα παρκαρει αρκετά πιο περα (αλλιως θα εκλεινα το δρομο). Και, αρα, θα 'πρεπε να βαδισω καποια μετρα με κατουρημενο ασπρο παντελονι. Τεσπα, φτανω στο ΙΧ (εχοντας καλυψει την κηλιδα με τη μπλουζα μου), και ξεκιναω να φυγω ταπεινωμενος.
Τοτε, συνειδητοποιω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ καυλωμενος, και δε θα μπορουσα να ηρεμησω αν δε χυσω σε καποια μαυρη.
Σχεδον ετρεμα απ' την καυλα, καλοκαιριατικα.

Αγνοω, λοιπον, το "ατυχημα" και παω για πιπα.
(εκει, ενιωσα ακομα πιο ταπεινωμενος, αλλά δεν μπορουσα να κανω αλλιως)

Παιρνω τηλ. την Τζεσικα, τη μοναδικη μαυρη που ειναι καυλιαρα και δεν φαινεται θυμα εκμεταλλευσης (ή τουλαχιστον δεν το κανει με το στανιό), η οποια μου λεει πως θα 'ρθει σε 5 λεπτα.
Καθως μιλαει, ακουω κατι χλαπ-χλαπ μεταξυ των λεξεων...
Τη φανταζομαι να τσιμπουκωνει καποιον αλλο λεχριτη, αηδιαζω και παιρνω την πρωτη μαυρη που βλεπω μπροστα μου: Ενα χοντρο μπαζο, με ξινισμενη φατσα.

Τής διευκρινισα οτι θελω να πιανω κωλο, την ειδα να δισταζει (για 10ευρω), τής λεω "ενταξει, βγες απ' το αμαξι/ δεν μ' αρεσει να πιεζω κανεναν" (δις - τρις), εκεινη δεν βγαινει, ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα μου βγαλει την πιστη, αλλά, μες στην καυλα μου, παω πισω απ' το παρκακι για πιπα. [Α, ρε Τζεσικα!!]

Φυσικα, η τυπισσα μισοκατεβαζει το παντελονι, και μου ζηταει κι αλλα λεφτα για να το βγαλει (πόσο κλασσικο!)
Κλαιω το δεκαρικο, και προσπαθω να χυσω για να τελειωνω. Πραγμα που εγινε πανευκολα...
Συνειδητοποιω οτι δεν εχω υγρα μαντηλακια, και τα χαρτομαντηλα τελείωσαν. Σκουπιζομαι με το τελευταιο χαρτομαντηλο, μαζευω τα κατουρημενα σωβρακα + παντελονια και οδευω σπιτι, για ενα ΚΑΥΤΟ μπανιο.

Μες στην καθολικη μου ξεφτιλα, το κερασακι ειναι αυτο:
Κοντευω να ξεμεινω απο βενζινη!!! (εχοντας 1-2 ευρω σε ψιλα)

Διασχιζω όλο το Ποταμι, φτανω με ενδειξη ("Ο χιλιομετρα") σπιτι μου, που, σημειωτεον ειναι 2 βηματα απ' τον Πειραια... Εχοντας διασχισει, πηγαινελα, τη μιση Αττικη για να κατουρησω σ' ενα δεντρακι, να γινω ρεζιλι στους μπατσους και να χυσω σε μια καποτα, μετά απο αθλια πιπα μιας δυστροπης, βρωμικης χοντρελας που πιστευει στα βουντου.

Αυτη ειναι η προσωπικη μου ιστορια.

Δεν ξερω γιατι, αλλά ενιωσα την αναγκη να τη μοιραστω. Ισως στο πλαισιο (αυτο)ψυχαναλυσης.

Χαιρετω.

Πολύ αλλά φταίει ο Nio που είναι Nazi.

1686979595469.png
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Σα γυφτος εισαι ρε βλακα
Παρτε δω ενα βλακα γυφτο που νομιζει οτι ειναι και ωραιος αντρας :2funny:
o τζιμακος-αρχοντας ειναι αυτος?να πω την αληθεια τον περιμενα χειροτερο και πιο χοντρο..ειναι κοντος,οι γκομενες δε γουσταρουν τους κοντους
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
10
Like
2.118
Πόντοι
3.187
Μια προσωπικη εξομολογηση παρακμης (απο προχτες):

Καθομαστε σ' ενα μπαρακι με φιλους, στον Πειραια.
Εχω στην τσεπη μου 20 ευρω, κι ελαχιστη βενζινη.

Ετσι οπως καθομαι, αγγιζω τα μπουτια μιας φιλης (που ξερω οτι ΔΕΝ θα γαμησω, για διαφορους λογους).

Αυτη δεν αντιδραει αμεσα, οπότε συνεχιζω ν' αγγιζω μπουτι, με την εξωτερικη πλευρα των χεριων (δλδ οχι χουφτωμα).
Να σημειωσω οτι η τυπισσα ειναι μοντελοειδης, και θα την εσκιζα ανετα!

Η συναντηση λυεται προωρα (εχω χαλασει μόνο 10 ευρω, για ενα Talisker), εχω μεινει με μονιμη στυση, που δεν μπορω να κατευνασω. Το άλλο 10ευρω με γαργαλαει.
Αποφασιζω να παω σπιτι, αλλά ΔΕΝ μπορω να ηρεμησω...

Πιανω Ποταμι, με 150χλμ την ωρα, κι ανεβαινω για εξοδο Δυρραχιου - Αγιου Μελετιου (...)

Στο μεταξυ, κατουριεμαι τρελά, αλλα μες στις καυλες μου ξεχνιεμαι (ή σκεφτομαι πως θ' αντεξω). Φτανω ψηλα στην Πατησιων, καρφωτος για τις μαυρες, αλλά συνειδητοποιω οτι θα σκασω.
Αρχιζω να κανω κυκλους, γυρω απ' την επιμαχη περιοχη, ψαχνοντας ενα μερος να κατουρησω.

Βρισκω ενα απομερο, σκοτεινο σημειο, κι αρχιζω να κατουραω σ' ενα δεντρακι (γυρω-γυρω εχει σπιτια, αλλά δεν πολυφαινεσαι μες στα σκοταδια).
Καθως τον εχω ηδη βγαλει εξω, περνανε 2 μηχανες της ομαδας Ζητα. Κανω το κοροιδο και κατουραω (δεν μπορουσα να κρατηθω).
Στα μισα του κατουρηματος, τούς βλεπω να κανουν αναστροφη, και να 'ρχονται να μου ζητησουν τα ρεστα.
Συνεχιζω να κατουραω... Τοτε, συνειδητοποιω οτι δεν εχω μαζι μου ταυτοτητα. Κι οτι, αν με μαζεψουν για εξακριβωση, θα πρεπει να τηλεφωνησω στον γέρο μου, μες στη νυχτα, και να του λεω οτι μ' επιασαν να κατουραω σε περιοχη με μαυρες, σε κοινη θεα [=κινδυνος αποκληρωσης!!!]

Ο ενας μπατσος μού λεει: "Φιλε κατουρας?" (κοιταζοντας τη μαλαπερδα μου)
"Χιλια συγγνωμη, ρε παιδια, θα 'σκαγα!" - ενω προσπαθω να σταματησω τη ροη.
Μαζευω βιαστικα τη μαλαπερδα μου, οι μπατσοι απομακρυνονται (ΕΥΤΥΧΩΣ!), και τοτε, συνειδητοποιω οτι ψιλοκατουρηθηκα πανω μου, γιατι οπως την μαζεψα βιαστικα, δημιουργηθηκε μια κηλιδα (εμφανης πανω απ' το παντελονι).

Σημειωτεον, ειχα παρκαρει αρκετά πιο περα (αλλιως θα εκλεινα το δρομο). Και, αρα, θα 'πρεπε να βαδισω καποια μετρα με κατουρημενο ασπρο παντελονι. Τεσπα, φτανω στο ΙΧ (εχοντας καλυψει την κηλιδα με τη μπλουζα μου), και ξεκιναω να φυγω ταπεινωμενος.
Τοτε, συνειδητοποιω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ καυλωμενος, και δε θα μπορουσα να ηρεμησω αν δε χυσω σε καποια μαυρη.
Σχεδον ετρεμα απ' την καυλα, καλοκαιριατικα.

Αγνοω, λοιπον, το "ατυχημα" και παω για πιπα.
(εκει, ενιωσα ακομα πιο ταπεινωμενος, αλλά δεν μπορουσα να κανω αλλιως)

Παιρνω τηλ. την Τζεσικα, τη μοναδικη μαυρη που ειναι καυλιαρα και δεν φαινεται θυμα εκμεταλλευσης (ή τουλαχιστον δεν το κανει με το στανιό), η οποια μου λεει πως θα 'ρθει σε 5 λεπτα.
Καθως μιλαει, ακουω κατι χλαπ-χλαπ μεταξυ των λεξεων...
Τη φανταζομαι να τσιμπουκωνει καποιον αλλο λεχριτη, αηδιαζω και παιρνω την πρωτη μαυρη που βλεπω μπροστα μου: Ενα χοντρο μπαζο, με ξινισμενη φατσα.

Τής διευκρινισα οτι θελω να πιανω κωλο, την ειδα να δισταζει (για 10ευρω), τής λεω "ενταξει, βγες απ' το αμαξι/ δεν μ' αρεσει να πιεζω κανεναν" (δις - τρις), εκεινη δεν βγαινει, ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα μου βγαλει την πιστη, αλλά, μες στην καυλα μου, παω πισω απ' το παρκακι για πιπα. [Α, ρε Τζεσικα!!]

Φυσικα, η τυπισσα μισοκατεβαζει το παντελονι, και μου ζηταει κι αλλα λεφτα για να το βγαλει (πόσο κλασσικο!)
Κλαιω το δεκαρικο, και προσπαθω να χυσω για να τελειωνω. Πραγμα που εγινε πανευκολα...
Συνειδητοποιω οτι δεν εχω υγρα μαντηλακια, και τα χαρτομαντηλα τελείωσαν. Σκουπιζομαι με το τελευταιο χαρτομαντηλο, μαζευω τα κατουρημενα σωβρακα + παντελονια και οδευω σπιτι, για ενα ΚΑΥΤΟ μπανιο.

Μες στην καθολικη μου ξεφτιλα, το κερασακι ειναι αυτο:
Κοντευω να ξεμεινω απο βενζινη!!! (εχοντας 1-2 ευρω σε ψιλα)

Διασχιζω όλο το Ποταμι, φτανω με ενδειξη ("Ο χιλιομετρα") σπιτι μου, που, σημειωτεον ειναι 2 βηματα απ' τον Πειραια... Εχοντας διασχισει, πηγαινελα, τη μιση Αττικη για να κατουρησω σ' ενα δεντρακι, να γινω ρεζιλι στους μπατσους και να χυσω σε μια καποτα, μετά απο αθλια πιπα μιας δυστροπης, βρωμικης χοντρελας που πιστευει στα βουντου.

Αυτη ειναι η προσωπικη μου ιστορια.

Δεν ξερω γιατι, αλλά ενιωσα την αναγκη να τη μοιραστω. Ισως στο πλαισιο (αυτο)ψυχαναλυσης.

Χαιρετω.
χαχαχα εντάξει ρε φίλε, αυτά συμβαίνουν. Αν έχεις καβλίτσες ανεξέλεγτες και θέλεις να ηρεμήσεις λιγάκι καλό είναι ν χεις πάνω σου λιγάκι μαγνήσιο. Πάρε 5-6 χαπάκια και θα ξεκαβλώσεις. Ετσι που πας θα σε χάσουμε. Την επόμενη φορά θα μας γράφεις από τον παράδεισο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kosamf

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Μέχρι τα 23 Μαξ μετράς πόσες έχεις γαμησει . Επίσης να γαμας πουτανες δεν μετράει όλοι το ξέρουν αυτό.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.743
Κριτικές
20
Like
23.615
Πόντοι
8.346

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Επική περιγραφή και ορολογία για σεμινάριο! Εύγε!
Είναι αξιοθαύμαστο το θάρρος του εκλεκτού συναγωνιστή @ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ που άντεξε τόσο ένα τόσο αντιπαθητικό πλάσμα.
Παίζει και η ηλικία ρόλο...δεν νομίζω να επέτρεπε στον εαυτό του κάτι τέτοιο τώρα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Teledriud οταν 2 άτομα μαλώνουν (πόσο μάλλον οταν δεν ξέρουν γιατί μαλώνουν)......δεν φταίει μόνο ο ένας!

Όχι τίποτα άλλο, αλλά περνιέσαι και για έξυπνος
τυπε ολοι ειναι εξυπνοτεροι απτο τζιμακο. το παλικαρι εχει καψει φλατζα.
κανε το λαθος να τον στηριξεις, και θα το μετανιωσεις αμεσα, θα σε εκθεσει ο ιδιος, μετα θα σε δαγκωσει κιολας.
Πως να το πω, οταν εβρεχε μυαλα, ο τζιμακος φοραγε ολοσωμη καποτα. ή καλυτερα, οταν ηταν μικρος, βρηκε ενα καζανι με ζωμο ηλιθιοτητας, και επεσε μεσα σαν αλλος οβελιξ. Απλα ο οβελιξ δεν ξανα ηπιε ζωμο, ε ο τζιμακος πινει ακομα :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom