Νέα

Είσοδος στην πίσω πόρτα χωρίς προφυλακτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Siggi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.119
Κριτικές
8
Like
5.468
Πόντοι
736
Το έχω κάνει με και χωρίς προφυλακτικό. Πάντα χωρίς προφυλακτικό επειδή το ήθελαν οι άλλες.
Ευτυχώς δεν έχω πάθει κάτι, αλλά δεν το συνιστώ σε κάποιον. Μια φορά θα γίνει η μαλακια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.871
Πόντοι
2.606
Τυπε είσαι 40 και είναι 18 δεν χρειάζεσαι προφυλακτικό αλλά κερί στο μανουαλι να ευχαριστησεις τον καλό σου άγγελο
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
οχι , απλα ειναι μεγαλες πιθανοτητες να κολλησει καποιος κανεναν διαολο νοσημα χωρις καποτα στην πισω εισοδο. Απλως αυτο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.871
Πόντοι
2.606
οχι , απλα ειναι μεγαλες πιθανοτητες να κολλησει καποιος κανεναν διαολο νοσημα χωρις καποτα στην πισω εισοδο. Απλως αυτο.
οδηγα μπροσθιοκινητο τα πισωκινητα είναι σκοτωστρες
 

PAPARIAMANTOLES

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Αν μιλαμε για μονογαμικη σχεση (σιγουρη και με γυναικα) , φυσικα και δεν χρειαζεται προφυλακτικο. Οσο για τους κινδυνους , καθε χρονο πεθαινουν ενας δυο επειδη τους καθεται στο λαιμο κουραμπιες . Ολα επικινδυνα ειναι
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.023
Πόντοι
446
Κάποτε έλεγα να γαμάτε κώλο ακάποτα αβέρτα, ως που έπαθα προστατίτιδα...τρελο γαμίση για έναν άνδρα, και μάλιστα σε πολλούς το πρόβλημα γίνεται χρόνιο και παλεύουν για χρόνια με αντιβιοσεις και μαλακιες...οπότε δεν αξίζει μάγκες
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Ο @CaptainK ναι μεν είναι σοφός, αλλά δεν είναι έμπειρος σε αυτά. Είναι παρθένος.
Εγώ δεν ξέρω. Είμαι παρθένος... Να μας πει το σκληρό ναυτάκι από την Μύκονο που ξέρει από κώλο.
Εννοείται. Αποκλείεις και το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης, έτσι.

Σπάνιο αλλά μπορεί να συμβεί.
Ορίστε! Μας γέμισε με την σοφία του έμπειρου. Μια φορά γάμησε κώλο και τώρα έχει τρία παιδιά στο Δημοτικό. Είχε κάποιες αμφιβολίες αλλά τελικά πείστηκε γιατί , αν και σπάνιο, συνέβη σε αυτόν και έγινε πατέρας.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.023
Πόντοι
446
Αν μιλαμε για μονογαμικη σχεση (σιγουρη και με γυναικα) , φυσικα και δεν χρειαζεται προφυλακτικο. Οσο για τους κινδυνους , καθε χρονο πεθαινουν ενας δυο επειδη τους καθεται στο λαιμο κουραμπιες . Ολα επικινδυνα ειναι

τύπε μου και μονογαμική να είναι η σχέση, μπορείς να κολλήσεις e coli, μιας κ το συγκεκριμένο μικρόβιο υπάρχει στο έντερο μας
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Αν η γυναίκα είναι σοβαρή και ερχεται να τον φάει στο κώλο είναι έτοιμη προετοιμασμένη και πεντακάθαρη. Υπάρχουν τρόποι Και εύκολοι. Αν είναι της στιγμής απόφαση τότε σκούφος. Βεβαίως δεν της αρέσει με σκούφο διότι θέλουν την αίσθηση του ζεστού κρέατος. Άσε που με το μπες βγες στεγνωνει η τρυπούλα τους και πονάνε. Θέλει φτύσιμο ή πολύ τζελ με σκούφο. Αλλιώς είναι μαγική η αίσθηση. Ιδίως όταν παραβιάζεις το δεύτερο δακτύλιο (σηγκτηρα) είναι μια μαγεία. Τώρα αν προκύψει παρασημαιοφορηση είναι πίκρα. Την έπαθα μια φορά. Αλλά δεν έβαλα και πολύ μυαλό. Προτείνω να αποφασίζει κανείς αναλόγως της περίπτωσης.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.493
Κριτικές
2
Like
18.803
Πόντοι
3.836
Να μας πει το σκληρό ναυτάκι από την Μύκονο που ξέρει από κώλο.
Θα σας έλεγα αλλά οι γ-κέι δεν μιλούν πολύ - στο νου σου να το γράψεις.
Ορίστε! Μας γέμισε με την σοφία του έμπειρου. Μια φορά γάμησε κώλο και τώρα έχει τρία παιδιά στο Δημοτικό.
Εγώ ευτυχώς ή δυστυχώς είμαι άσφαιρος και δεν κάνω παιδιά. Θα μου πεις και άλλοι είναι αλλά κάνουν. Ε, σπάνιο και αυτό αλλά μπορεί να συμβεί.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.871
Πόντοι
2.606
εδώ να πούμε γαμανε πρεζουδες από τη μαρνης ακαποτα και γυφτισσες κάτω από γέφυρες στην Καβάλας και θα βάλουμε καποτα να γαμησουμε την δικιά μας απ τον κωλο κλίσμα με φαντα και η ανοσία είναι δεδομένη
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Θα σας έλεγα αλλά οι γ-κέι δεν μιλούν πολύ - στο νου σου να το γράψεις.

Εγώ ευτυχώς ή δυστυχώς είμαι άσφαιρος και δεν έχω παιδιά. Θα μου πεις και άλλοι είναι αλλά έχουν. Ε, σπάνιο και αυτό αλλά μπορεί να συμβεί.
Θα σου εξηγούσα αλλά αν σου πω μπορεί να μείνεις έγκυος. Σπάνιο αλλά συμβαίνει. Και μετά τι θα πει στην σύζυγο ο μικρός μας Βλάκωνας, ; Ότι "με άφησε έγκυο ο Καπετάνιος όταν μιλούσαμε για κώλο" ;
χαχα ακομα παρθενος - πως γινεται να ειναι καποιος σοφος χωρις εμπειριες στο σεξ - αλλο ενα ειδωλο γκρεμιστηκε :(
Ναι φίλε μου, ναι . Όλοι συμφωνούμε με τον Ωρίωνα, έτσι δεν είναι ; Με λίγο κωλο και τσακ!: Εγκυμοσύνη. Ετσι δεν είναι ρε Τζίμη5; Πες ναι , ο μούτσος είναι καλό παιδί και έχει φίλους 2 εφοπλιστάς
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Γι αυτό ρωτάω φίλε μου... είναι η πρώτη μου εμπειρία με κώλο αν και είμαι γύρω στα 40 και τώρα μου έτυχε από μια 18χρόνη που έχουμε σχέση εδώ και μερικούς μήνες. Γουστάρει χωρίς προφυλακτικό όπως γουστάρω και γω αλλά ως μεγαλύτερος θέλω να προσέξω και εκείνη να είναι καλά φυσικά αλλά να είμαι και γω.

Οπότε άποψη όλων είναι πάντα με προφυλακτικό όποια και αν είναι η κοπέλα σωστά;
Δε μας λες καλύτερα πως εψησες το 18χρονο αντί για κωλους κ καπότες;
 
OP
OP
Siggi

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Τυπε είσαι 40 και είναι 18 δεν χρειάζεσαι προφυλακτικό αλλά κερί στο μανουαλι να ευχαριστησεις τον καλό σου άγγελο
Καλό φίλε μου η δουλειά φταίει και ως δια μαγείας τώρα στην 4η δεκαετία οι πιτσιρίκες με γουστάρουν… έχω άλλες 2 μικρές που ψήνονται αλλά είμαι αισθηματιας γαμωτο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.251
Like
11.871
Πόντοι
2.606
Καλό φίλε μου η δουλειά φταίει και ως δια μαγείας τώρα στην 4η δεκαετία οι πιτσιρίκες με γουστάρουν… έχω άλλες 2 μικρές που ψήνονται αλλά είμαι αισθηματιας γαμωτο
πικς ορ νεβερ χαπεντ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom