Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,3%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 218 22,6%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    964

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
9
Like
2.209
Πόντοι
736
Δεν τα θέλω τέτοια είμαι σε μια μέση ηλικία οπότε προτιμώ αρνάδες γάλακτος σαν τη Μισέλ :smitten: τέσπα καλά να είσαι τύπε :hi:και κατηφορίζω προς τα μέρη να πάρω και κανέναν καφέ από εκεί μέχρι να ανοίξει το συνεργείο.
~28500 συνολικοί αγώνες, ~64% το ποσοστό κάλυψης, έχουμε κάποιο δρόμο (γύρω στον ενάμισο χρόνο ακόμη) για να καλυφθεί πλήρως η γενική βάση δεδομένων.
Όσο για το Λεβαδειακό να τους πεις ότι πληρώνει με την προϋπόθεση να ασχοληθείς μαζί του.
Τέλος, για το παιχνίδι του ΟΣΦΠ με τη βρώμα της Φλωρεντίας οι 1Χ2 μέσες τιμές εκκίνησης είναι 3.11-3.18-2.25, όμως η βρώμα είναι ύπουλη ομάδα και όταν θέλει έχει σφιχτή άμυνα, συνεπώς κόβω να παιχθεί κλειστό παιχνίδι αρκεί να προσέξει και την άμυνα του ο Ολυμπιακός.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 6

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.542
Like
2.205
Πόντοι
606
Τζενοα Σασουλολο 2πλο βαλτε οτι εχετε και δεν εχετε αρχιζει σε 1 ωρα απο τωρα Δωρο προσφορα του Καταστηματος :smiling-face-with-heart-eyes:



το 2πλο της Σασουολο με το εδωσε αυτος ο κυριος με το σακακι
 
Τελευταία τροποποίηση:

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.542
Like
2.205
Πόντοι
606
καλησπερα πριν λιγο στον ΟΠΑΠ στο LIVE επαιξα 20 χιλιαδες ευρω 2 Μαντσεστερ Σιτι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Μαρή Τζένοα σταυρωστο τουλάχιστον ,που δεν έχεις απαντήσει από το 4' που το έφαγες....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άκυρο ...Αταλάντα εννοούσα ..σωρρυς.:embarrased::grin:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
1
Like
3.150
Πόντοι
456
φευγω σφαιρα για προποτζηδικο, μια 500αρα βαζελος-γαυρος 1 και μια κατακτηση πρωταθλημα ΠΑΟΚ και κυπελλο Αρης

ΥΓ1. εχω κοψει το στοιχημα απο το 15

ΥΓ2. εγω σας τα εδωσα εσεις τα παιξατε ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Ξύπνα μαρή Ρόζενμποργκ...θα χάσεις από αυτά τα ναυάγια;;;;;;
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
9
Like
2.209
Πόντοι
736
Για να μην πετάω άσχετα σχόλια και μπαχαλεύω περισσότερο, ένα αρκούσε για την αρβάλα:
Αμα το χεις με τα τιπς, εδω εισαι:

Βασικά υπάρχουν σελίδες όπως κι αυτή που ανέφερες, όμως το θέμα είναι αλλού: ότι καταγράφω αποδόσεις σε πολλαπλές στοιχηματικές και μόνο το Oddsportal (Oddsportal1 χωρίς VPN) με την Oddspedia σου παρέχουν αυτό. Υπάρχουν και τα Betmonitor, Betbrain αλλά με την έναρξη των παιχνιδιών χάνονται. Το agones.gr δεν έχει πληθώρα εταιρειών, όμως το χρησιμοποιώ καμμιά φορά γιατί που να ανοίγω τρία ακόμη παράθυρα για ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ, Novibet & Betshop.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.393
Like
10.931
Πόντοι
3.556
Για να μην πετάω άσχετα σχόλια και μπαχαλεύω περισσότερο, ένα αρκούσε για την αρβάλα:

Βασικά υπάρχουν σελίδες όπως κι αυτή που ανέφερες, όμως το θέμα είναι αλλού: ότι καταγράφω αποδόσεις σε πολλαπλές στοιχηματικές και μόνο το Oddsportal (Oddsportal1 χωρίς VPN) με την Oddspedia σου παρέχουν αυτό. Υπάρχουν και τα Betmonitor, Betbrain αλλά με την έναρξη των παιχνιδιών χάνονται. Το agones.gr δεν έχει πληθώρα εταιρειών, όμως το χρησιμοποιώ καμμιά φορά γιατί που να ανοίγω τρία ακόμη παράθυρα για ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ, Novibet & Betshop.

Αυτο που σου εστειλα ειναι για να βγαλεις λεφτα (απο συνδρομες απο ατομα που θα σε ακολοθησουν αφου δουν οτι εισαι καλος) εφοσον εχεις θετικη ROI στις προβλεψεις σου

Πχ σε 200 ματσ εχεις κερδος 9% κλπ

Χρησιμοποιει κυριως αποδοσεις της 365 και της Pinnacle
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
9
Like
2.209
Πόντοι
736
Είναι όμως πονοκέφαλος για άτομα όπως εγώ, φαντάσου ότι και τον ίδιο μου τον αδελφό του είπα μία, δύο άντε τρεις φορές εγώ παίζω έτσι ακολούθησέ το αν θες, αυτός τα δικά του, ε την επόμενη φορά που τηλεφώνησε έφαγε βρισίδι και πλέον δεν με ξαναρωτά (σπάνια αν τύχει να ρίξει κανένα σκορ).

ΣΥΣΤΗΜΑ 2/3 ΣΟΥΗΔΩΝ ΩΡΑ 20:00

Gefle => Άσσος
Helsingborg => αμφίσκορο
Utsikten => Άσσος

άλλη ενημέρωση δεν δίνω για τυχόν αλλαγές στις αποδόσεις.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.393
Like
10.931
Πόντοι
3.556
Είναι όμως πονοκέφαλος για άτομα όπως εγώ, φαντάσου ότι και τον ίδιο μου τον αδελφό του είπα μία, δύο άντε τρεις φορές εγώ παίζω έτσι ακολούθησέ το αν θες, αυτός τα δικά του, ε την επόμενη φορά που τηλεφώνησε έφαγε βρισίδι και πλέον δεν με ξαναρωτά (σπάνια αν τύχει να ρίξει κανένα σκορ).

ΣΥΣΤΗΜΑ 2/3 ΣΟΥΗΔΩΝ ΩΡΑ 20:00

Gefle => Άσσος
Helsingborg => αμφίσκορο
Utsikten => Άσσος

άλλη ενημέρωση δεν δίνω για τυχόν αλλαγές στις αποδόσεις.

Ειναι τρομερα απλο, βασικα το θεωρω απο τα πιο καλοβολα σαιτ που υπαρχουν για αυτο που κανει.

Φτιαξε ενα νεο ακαουντ, ξεκινα να δινεις τις προτασεις σου (που ειναι απλουστατο με μερικα κλικ) και αν αρχισεις να εχεις καλη ROI, θα αρχισεις να τραβας προσοχη και το χρημα θα ερθει μονο του (απο συνδρομες, κλπ) αν δεν εχεις καλη ROI, απλα δεν εχασες τιποτα

Αφου δωσεις τα τιπς σου, φαινονται αμεσα σε ολους, δε χρειαζεται να προσκαλεσεις καποιον να τα δει
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
9
Like
2.209
Πόντοι
736
Ντουνταράς είναι δύναμη, τινάζει ντούντα και μπάνκα στον αέρα :alivedick:
Δεν άλλαξε κάτι στις σουηδικές προβλέψεις με το κλείδωμα των αποδόσεων καλό βόλι.
Να προσέχετε ΠΑΝΤΑ τις αποδόσεις να είναι κοντά στο 2.0 για να έχετε τουλάχιστον το κεφάλαιο πίσω ή έστω με μικρή χασούρα αν η δυάδα έχει ελαφρώς μικρότερη απόδοση από το 4. Εξαφανιζόλ....
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    51,6 KB · Εμφανίσεις: 4

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
9
Like
2.209
Πόντοι
736
Ειναι τρομερα απλο
Φαγώθηκες με δαύτο, τέσπα έφτιαξα έναν @@ρολογαριασμό, αλλά δεν βλέπω να με βολεύει. Γιατί ας πούμε τόσο το Oddsportal & κατά δεύτερο λόγο η Oddspedia (κάπως άβολα μεν) παρέχουν τη δυνατότητα να διαλέγεις τις κατηγορίες που θες κι έτσι αμέσως βλέπεις ποια παιχνίδια παίζονται, ενώ στο άλλο το ρημάδι (δεν το έψαξα και πολύ - θα ξαναδώ αργότερα) θα πρέπει να κλικάρεις σε κάποιον γαμ€τη = στοιχηματική εταιρεία και πας μετά να δεις τα παιχνίδια ανά κατηγορία, πράγμα που σημαίνει ότι θα πρέπει να ξέρεις ότι σήμερα την τάδε ώρα έχει το παιχνίδι που θες να ψηφίσεις.
Τέσπα αυτά προς απάντηση και στο ξαναλέω ΣΚΑΣΙΛΑ μου για τις συνδρομές ή τα δώρα, γιατί αυτό που με ενδιαφέρει είναι να κάτσει κανένα δελτίο συστημάτων σκορ (που κατά καιρούς ρίχνω) και τότε δεν θα με βρίσκει ούτε ο Θεός ο ίδιος...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    35,7 KB · Εμφανίσεις: 2

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom