Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Γεια σας χυστες μου .
Παρακολουθω το νημα ( εχω φυγει απο αθηνα αρκετα χρονια οποτε δεν μπορω να κανω το σπορ - καθε μερα γυρναγα ολο το τριγωνο ) και να πω την αληθεια απογοητευομαι ......
Εχω ζησει εκει κατω πολυ καλες εποχες με ομορφες αναμνησεις .........
Συμβουλη μην τις κακο μαθενεται και τους δινετε παραπανω χρημα .... κρατηστε επιπεδο και να αλλαζετε που και που να μην σας θεωρουν στανταρακια .......
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
101
Like
140
Πόντοι
1
Περνάς στον παραδρομο μπροστά απ'τα ΚΤΕΛ και συνεχίζεις... Λίγο πριν τα MacDonald's... Μετά τις 21.30 στήνονται 2 με 3 κορασίδες αλβανικής καταγωγής μάλλον... Ωραία κορμιά και προσωπα....
Αυτά τα κορασια τα πας σε ξενοδοχείο η σε καμία κρύπτη;;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Κηφισός πριν λίγο αδύνατη ξανθιά ρωσίδα και μια μελαχρινή τουμπανάκι μάλλον βουλγάρα που καθόταν παρακάτω στη στάση. Ζητούσαν 30 και 40 αντίστοιχα για μέσα στο αμάξι
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Πέρασα πρώτη φορά από "τρίγωνο" το Σάββατο μεσημέρι, είχα αποφασίσει να πάρω κάποια Κινέζα, δεν βρήκα καμία πουθενά, έξω από τον Ορφέα είχε πολλά γυφτάκια τα οποία δεν ρώτησα καν γιατί "κώλωσα" .
Έκανα 2-3 βόλτες γύρω-γύρω μπας και βρώ Κινέζα τίποτα, με κοιτάγανε καλά-καλά τα γυφτάκια και κάτι γκράνια ποιο πάνω στην στάση που δίπλα τους ήταν μία "φοιτήτρια" που δεν κατάλαβα αν δούλευε ή περίμενε λεοφορείο. Έφυγα απογοητευμένος και όπως ανηφόριζα στην γωνία χαλκοκονδύλη/3ης Σεπτεμβρίου ρεύμα προς Βικτώρια μετά το φανάρι, ήταν μία σχετικά κοντή μελαχρινή νορμάλ+ κιλά με μεγάλο κούτελο αλλά ωραίο βυζί και με τα τακούνια/φούστα μου άρεσε ο πάτος και τα πόδια της, γενικά η πίσω όψη, αλλά την ψάρεψε συναγωνιστής με παπάκι και δεν πρόλαβα να μάθω όνομα/τιμή, θα ξαναπεράσω να μάθω.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.655
Like
13.623
Πόντοι
2.256
Πέρασα πρώτη φορά από "τρίγωνο" το Σάββατο μεσημέρι, είχα αποφασίσει να πάρω κάποια Κινέζα, δεν βρήκα καμία πουθενά, έξω από τον Ορφέα είχε πολλά γυφτάκια τα οποία δεν ρώτησα καν γιατί "κώλωσα" .
Έκανα 2-3 βόλτες γύρω-γύρω μπας και βρώ Κινέζα τίποτα, με κοιτάγανε καλά-καλά τα γυφτάκια και κάτι γκράνια ποιο πάνω στην στάση που δίπλα τους ήταν μία "φοιτήτρια" που δεν κατάλαβα αν δούλευε ή περίμενε λεοφορείο. Έφυγα απογοητευμένος και όπως ανηφόριζα στην γωνία χαλκοκονδύλη/3ης Σεπτεμβρίου ρεύμα προς Βικτώρια μετά το φανάρι, ήταν μία σχετικά κοντή μελαχρινή νορμάλ+ κιλά με μεγάλο κούτελο αλλά ωραίο βυζί και με τα τακούνια/φούστα μου άρεσε ο πάτος και τα πόδια της, γενικά η πίσω όψη, αλλά την ψάρεψε συναγωνιστής με παπάκι και δεν πρόλαβα να μάθω όνομα/τιμή, θα ξαναπεράσω να μάθω.
Οι Κινέζες αδερφέ νομίζω μόνο καθημερινή και αυτή ανάλογα τα κέφια τους, δεν έρχονται όλες. Στη "φοιτήτρια" κακώς δε μίλησες αν πιστεύεις ότι ήταν της δουλειάς. Αν είναι, σε καρφώνει αυτή, διαφορετικά χωρίς ντροπή ρωτάς ευγενικά : Συγγνώμη, είστε της της δουλειάς;;; Ευχαριστώ. Το πολύ πολύ να σου πει, όχι!!!
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
305
Like
792
Πόντοι
81
χει παει καποιος σε chicken house? νομιζω πως στην ελληνικη επαρχια θα μπορουσε να ευδοκιμησει αυτο το φρουτο......:smiling-face-with-heart-eyes:

μακρυα απο το ματια τω περιεργων


το μουνετο που κανει την παρουσιαση θεικο κορμι και καυλοφατσα παραλληλα
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Like
59
Πόντοι
0
Στη "φοιτήτρια" κακώς δε μίλησες αν πιστεύεις ότι ήταν της δουλειάς. Αν είναι, σε καρφώνει αυτή, διαφορετικά χωρίς ντροπή ρωτάς ευγενικά : Συγγνώμη, είστε της της δουλειάς;;; Ευχαριστώ. Το πολύ πολύ να σου πει, όχι!!!
Δεν ειναι ευκολο να πει οχι.
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λίγο πέρασα από το τρίγωνο μια μελαχρινή Ελληνίδα όμορφη καλοντυμένη και καθαρή αλλά ήθελε 50 ευρώ!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.538
Like
13.550
Πόντοι
3.656
Πριν λίγο πέρασα από το τρίγωνο μια μελαχρινή Ελληνίδα όμορφη καλοντυμένη και καθαρή αλλά ήθελε 50 ευρώ!!!
αν την απαξιώσουμε όλοι, και δεν έχει ούτε ένα ραντεβού, θα λογικευτεί
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
190
Like
230
Πόντοι
21
Ποιος φίλος θέλει ας μου στείλει πριβέ μήνυμα να κανονίσουμε ραντεβού για τρίο με κάποια βίζιτα για Κυριακή μετά της 12:00 το μεσημέρι...μόνο στρειτ
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως από όσες έχω δει στο τρίγωνο πιστεύω ότι η Κασσάνδρα και η πολυ μικροκαμομενη αλβανιδα είναι οι καλύτερες
Δεν την έχω δει αρκετό καιρό τώρα βέβαια
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
177
Like
598
Πόντοι
81
Πέρασα πρώτη φορά από "τρίγωνο" το Σάββατο μεσημέρι, είχα αποφασίσει να πάρω κάποια Κινέζα, δεν βρήκα καμία πουθενά, έξω από τον Ορφέα είχε πολλά γυφτάκια τα οποία δεν ρώτησα καν γιατί "κώλωσα" .
Έκανα 2-3 βόλτες γύρω-γύρω μπας και βρώ Κινέζα τίποτα, με κοιτάγανε καλά-καλά τα γυφτάκια και κάτι γκράνια ποιο πάνω στην στάση που δίπλα τους ήταν μία "φοιτήτρια" που δεν κατάλαβα αν δούλευε ή περίμενε λεοφορείο. Έφυγα απογοητευμένος και όπως ανηφόριζα στην γωνία χαλκοκονδύλη/3ης Σεπτεμβρίου ρεύμα προς Βικτώρια μετά το φανάρι, ήταν μία σχετικά κοντή μελαχρινή νορμάλ+ κιλά με μεγάλο κούτελο αλλά ωραίο βυζί και με τα τακούνια/φούστα μου άρεσε ο πάτος και τα πόδια της, γενικά η πίσω όψη, αλλά την ψάρεψε συναγωνιστής με παπάκι και δεν πρόλαβα να μάθω όνομα/τιμή, θα ξαναπεράσω να μάθω.
αυτη που λες με το κουτελο ειναι η αλεξάνδρα η πολωνεζα.... 20 αυτη + 10 χοτέλ...ξεπέτα και τυπικές υπηρεσίες.... κριμα γιατι έχει ωραίο κορμακι
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
632
Πόντοι
81
Καλησπερα, σημερα περασμα απο τριγωνο της αμαρτιας στις 11.30 το πρωι, καποδιστριου εξω απο lito μια νεαρη αδυνατη ηλικια γυρω στα 35,σωκρατους αριστοτελους κατι γυφτακια δεξια αριστερα και 2 γκρανια και η αλεξανδρα η πολωνεζα. Δεν ρωτησα καμια γιατι δεν μου αρεσε καμια. Το μονο που θελω να ρωτησω αν ξερεις κανεις. Την Τριτη περασα με το αμαξι απο σωκρατους στις 12 το πρωι, εκει στο προποτζιδικο ηταν μια αρκετα περιποιημενη με γυαλια ηλιου, εκανε πως επαιζε στοιχημα. Την κοιταξα με κοιταξε με ρωτησε αν θελω αλλα ειχα δουλεια και δεν σταματησα. Ηλικια γυρω στα 35 μου φανηκε. Μηπως σας λεει κατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom